FACEBOOK

Trasyrowerowe.Net na Facebook

POLECAMY PRZEWODNIK

POPULARNE TRASY


Obejrzano: 52759 razy
Obejrzano: 38185 razy
Obejrzano: 30767 razy
Obejrzano: 29664 razy
Obejrzano: 25440 razy

Słowacja

republik_slowacka

Trasy rowerowe Republiki Słowacji zebrane w ramach tego portalu koncentrują się na okolicy zachodnich i wschodnich Tatr.  Region ten charakteryzuje się rozwinięta infrastrukturą turystyczną oraz ścieżkami rowerowym wchodzącymi w głąb Tatrzańskiego Parku Narodowego. Każdy rowerzysta może doświadczyć tu bliskiego kontaktu z tym pięknym rejonem gór.

Jako miejsca na bazę wypadową proponuje się wybrać: Liptowski Mikulasz (Liptovský Mikuláš) lub jedną z miejscowości tatrzańskich.

Wbrew pozorom trasy  zaprezentowane w ramach tego regionu nie są trudne i wiodą głównie tatrzańskimi dolinkami. Preferowany typ roweru to trekking\cross lub MTB.


 
Wyszukiwanie tras rowerowych.
Odnaleziono 3 tras. Słowa klucze: Słowacja
Wzdłuż Dunaju, Bratysława - Wiedeń
  Trasa rozpoczyna się w Bratysławie. Jako miejsce rozpoczęcia wycieczki wybrano  Zamek Bratysławski. Pod mostem znajduje się kładka rowerowa.  Należy nią zjechać i podążać oznakowaną ścieżką rowerową na zachód w kierunku Wiednia. ...
Słowa klucze: Słowacja Austria Dłuższa wyprawa wymagająca 50 i więcej km Zweryfikowana
Wzdłuż Dunaju, Słowacja - Bratysława
Zaprezentowana trasa rozpoczyna się na dworcu kolejowym w Bratysławie (Bratislava hlavná stanica) i prowadzi południowym brzegiem Dunaju do zapory w miejscowości Gabčíkovo, skąd północnym brzegiem Dunaju wraca do Bratysławy. Cała trasa liczy 101km. Dlatego też, w opisie zaprezentowano różne warianty jej przebiegu skracające ten dystans. ...
Słowa klucze: Słowacja Trekking-Cross Dłuższa wyprawa wymagająca 50 i więcej km Zweryfikowana
Ticha Dolina, Słowacja - Cicha Dolina
Samochód można zostawić na parkingu w miejscowości Podbanske. Jest tu parking obok hotelu i dziki parking w miejscu gdzie rozpoczyna się trasa. Ścieżka prowadzi Tichą Doliną – „Doliną Cichą” wzdłuż „Tichego potoku”. Dolinę otaczają szczyty o wysokości ponad dwa tyś. metrów. ...
Słowa klucze: Słowacja Trekking-Cross Rodzinna normalna 10 - 30km Zweryfikowana

Trasy rowerowe  Republiki Słowacji (aktualne zestawienie).

1. Tichá dolina - Cicha Dolina, Tatry Słowackie (pętla). - opublikowano.
2. Žiarska dolina - Žiarska Chata, Tatry Słowackie (pętla). - w przygotowaniu.

Informacja.
Trasy na portalu publikowane są w ramach poszczególnych regionów w losowej kolejności. Aby być na bieżąco informowanym o nowych publikacjach załaduj nasz kanał RSS.

Jeśli chcesz umieścić na portalu swoje trasy, zapraszamy do zapoznania się z instrukcją w zakładce "Dodaj trasę". Zarejestruj się i dołącz do Naszej społeczności - Zapraszamy !

Zmieniony: Piątek, 25 Czerwiec 2010 13:57