POLEĆ TĄ TRASĘ

Facebook MySpace Twitter Stumbleupon Google Bookmarks 

WYBRANA TRASA


phoca_thumb_m_start.jpg
Dodano: 10 Luty 2010

OKOLICZNE TRASY


brak


AUTOR

hohoł
hohoł
koszalin
Tras: 0

POPULARNE TRASY


Obejrzano: 50152 razy
Obejrzano: 35946 razy
Obejrzano: 28963 razy
Obejrzano: 26974 razy
Obejrzano: 24287 razy
Łapiesz gumy ?


Często zdarza Ci się złapać gumę?, Nie lubisz łatać dętki w trasie ?

Różnego rodzaju przeszkody i ostre przedmioty na drodze, to prawdziwa zmora każdego rowerzysty. Na szczęście ktoś pomyślał także o bezpieczeństwie i kondycji naszego sprzętu, tak żebyśmy i my mogli cieszyć się dobrym samopoczuciem jak najdłużej. Nawet do dwóch lat!

Slime to amerykański uszczelniacz do dętek i opon. W Polsce przedstawicielem marki SLIME jest firma AMTRA, która w swojej ofercie posiada również sprawdzone nie tylko na drogach wśród rowerzystów, ale praktycznie w wielu sytuacjach i domostwach, niezastąpione WD-40. Slime jest produktem o wysokiej jakości. Działa zarówno prewencyjnie jak i naprawczo. Do tego jest prosty w użyciu – wystarczy wpuścić pół butelki do jednego koła i już. Jest chronione, bądź naprawione. Każdy sobie poradzi i specjalnie się nie pobrudzi. Nawet piękne panie, nie mające z naprawą opon nic wspólnego...;)

Slime to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające nam zarówno na ochronę jak i naprawę przebitych opon i dętek. Slime to światowy lider w uszczelnianiu opon.  Dzięki unikalnej i zaawansowanej technologii Fibro-Seal, produkt ten uszczelnia opony w sposób prosty, banalny, szybki i co najważniejsze niezwykle skuteczny.

Nie wierzycie? No to patrzcie!


'

 

 


 

Reklama